X
تبلیغات
زولا
  • مؤمن، مؤمن واقعى نیست، مگر آن که سه خصلت در او باشد:سنّتى از پروردگارش و سنّتى از پیامبرش و سنّتى از امامش. امّا سنّت پروردگارش، پوشاندن راز خود است،امّا سنّت پیغمبرش، مدارا و نرم رفتارى با مردم است،امّا سنّت امامش، صبر کردن در زمان تنگدستى و پریشان حالى است.(حضرت امام رضا علیه السلام)
  • پنهان کننده کار نیک [پاداشش] برابر هفتاد حسنه است، و آشکارکننده کار بد سرافکنده است، و پنهان کننده کار بد آمرزیده است. (حضرت امام رضا علیه السلام)
  • قل شخص مسلمان تمام نیست، مگر این که ده خصلت را دارا باشد:1ـ از او امید خیر باشد. 2ـ از بدى او در امان باشند. 3ـ خیر اندک دیگرى را بسیار شمارد. 4ـ خیر بسیار خود را اندک شمارد. 5ـ هر چه حاجت از او خواهند دلتنگ نشود. 6ـ در عمر خود از دانش طلبى خسته نشود. 7ـ فقر در راه خدایش از توانگرى محبوبتر باشد. 8ـ خوارى در راه خدایش از عزّت با دشمنش محبوبتر باشد. 9ـ گمنامى را از پرنامى خواهانتر باشد. 10ـ سپس فرمود: دهمى چیست و چیست دهمى؟ به او گفته شد: چیست؟ فرمود: احدى را ننگرد جز این که بگوید او از من بهتر و پرهیزکارتر است.(حضرت امام رضا علیه السلام)

مدیر کل مدارس و مراکز غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش:

مدیر کل مدارس و مراکز غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش:

دستورالعمل فعالیتهای غیر درسی مدارس غیر دولتی برای اجرا به استانها ابلاغ شده است.

در این دستورالعمل مدارس ابتدایی ۵ ساعت در هفته ومدارس متوسطه ۷ ساعت درهفته می توانند فعالیت آموزشی غیر درسی داشته باشند .

 برنامه های آموزشی غیر درسی نباید بر اساس کتب درسی وبرنامه مصوب باشد و باید رویکرد مهارتی داشته باشد .

 برنامه های مهارتی نظیر آموزش رایانه . رباتیک . مهارتهای مذهبی و فنی و هنری . زبان آموزی(زبانهای خارجه ) و ورزشی  از اینگونه برنامه ها خواهد بود.

شرکت دانش آموزان در این برنامه ها کاملا اختیاری بوده ووالدین علاقمند به شرکت فرزندانشان هزینه شرکت در این کلاسها را در مهرماه وپس از تایید سامانه ومنطقه اموزش وپرورش پرداخت خواهند نمود .

هنگیان خراسان رضوی

sapp.ir/razaviedu

تاریخ ارسال : یکشنبه 21 مرداد 1397 20:12 | نویسنده: هادی لطفی پیربستی | چاپ مطلب

(0)

برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام : *
پست الکترونیک : *
وب سایت :

ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد

درباره من

متولد لولمان

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ. وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ. وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ.