• مؤمن، مؤمن واقعى نیست، مگر آن که سه خصلت در او باشد:سنّتى از پروردگارش و سنّتى از پیامبرش و سنّتى از امامش. امّا سنّت پروردگارش، پوشاندن راز خود است،امّا سنّت پیغمبرش، مدارا و نرم رفتارى با مردم است،امّا سنّت امامش، صبر کردن در زمان تنگدستى و پریشان حالى است.(حضرت امام رضا علیه السلام)
  • پنهان کننده کار نیک [پاداشش] برابر هفتاد حسنه است، و آشکارکننده کار بد سرافکنده است، و پنهان کننده کار بد آمرزیده است. (حضرت امام رضا علیه السلام)
  • قل شخص مسلمان تمام نیست، مگر این که ده خصلت را دارا باشد:1ـ از او امید خیر باشد. 2ـ از بدى او در امان باشند. 3ـ خیر اندک دیگرى را بسیار شمارد. 4ـ خیر بسیار خود را اندک شمارد. 5ـ هر چه حاجت از او خواهند دلتنگ نشود. 6ـ در عمر خود از دانش طلبى خسته نشود. 7ـ فقر در راه خدایش از توانگرى محبوبتر باشد. 8ـ خوارى در راه خدایش از عزّت با دشمنش محبوبتر باشد. 9ـ گمنامى را از پرنامى خواهانتر باشد. 10ـ سپس فرمود: دهمى چیست و چیست دهمى؟ به او گفته شد: چیست؟ فرمود: احدى را ننگرد جز این که بگوید او از من بهتر و پرهیزکارتر است.(حضرت امام رضا علیه السلام)

دلالان ارزی و سوداگران مرگ مشهد زمین‌گیر شدند

دلالان ارزی و سوداگران مرگ مشهد زمین‌گیر شدند

در آخرین عملیات قاطع ضابطان قضایی، مأموران پلیس آگاهی موفق شدند تا ١٨دلال ارزهای قاچاق را قبل از فرار در خیابان امام خمینی (ره) دستگیر کنند.

با دستگیری این افراد و بازرسی بدنی از آن ها ۶٢هزار و ٩۶٠دلار، هزار و ٧۵۵یورو، ١٧میلیون و ۴٩٣هزار دینار عراقی، ١٣٩هزار و ٢٠٠روبل، ٣٣٠لیره، به همراه ٨٠٠میلیون ریال وجه رایج کشور، کشف و ضبط شد.

طی یک عملیات نفس گیر دیگر در حاشیه شهر مشهد نیز  ٢۴عمده فروش و خرده فروش مواد مخدر در ده ها منطقه مختلف مشهد به دام قانون گرفتار شدند.

در ادامه این عملیات مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر به سراغ ٢۶مرکز افیونی که به محل فروش و استعمال مواد مخدر تبدیل شده بودند، رفتند و  یک کیلو و ۴٧١گرم تریاک، ٣٣٣گرم هروئین، ۷۰۰ گرم شیشه و مقادیری شیره و حشیش بسته بندی آماده فروش را کشف و ضبط کردند. ۳۰۵ معتاد متجاهر نیز برای درمان راهی مراکز ماده ۱۶ شدند.

حوادث

شهرآرا

eitaa.com/joinchat/1187905538Cb77badffab

تاریخ ارسال : شنبه 24 شهریور 1397 13:27 | نویسنده: هادی لطفی پیربستی | چاپ مطلب

(0)

برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام : *
پست الکترونیک : *
وب سایت :

ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد

درباره من

متولد لولمان

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ. وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ. وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ.