X
تبلیغات
زولا
  • مؤمن، مؤمن واقعى نیست، مگر آن که سه خصلت در او باشد:سنّتى از پروردگارش و سنّتى از پیامبرش و سنّتى از امامش. امّا سنّت پروردگارش، پوشاندن راز خود است،امّا سنّت پیغمبرش، مدارا و نرم رفتارى با مردم است،امّا سنّت امامش، صبر کردن در زمان تنگدستى و پریشان حالى است.(حضرت امام رضا علیه السلام)
  • پنهان کننده کار نیک [پاداشش] برابر هفتاد حسنه است، و آشکارکننده کار بد سرافکنده است، و پنهان کننده کار بد آمرزیده است. (حضرت امام رضا علیه السلام)
  • قل شخص مسلمان تمام نیست، مگر این که ده خصلت را دارا باشد:1ـ از او امید خیر باشد. 2ـ از بدى او در امان باشند. 3ـ خیر اندک دیگرى را بسیار شمارد. 4ـ خیر بسیار خود را اندک شمارد. 5ـ هر چه حاجت از او خواهند دلتنگ نشود. 6ـ در عمر خود از دانش طلبى خسته نشود. 7ـ فقر در راه خدایش از توانگرى محبوبتر باشد. 8ـ خوارى در راه خدایش از عزّت با دشمنش محبوبتر باشد. 9ـ گمنامى را از پرنامى خواهانتر باشد. 10ـ سپس فرمود: دهمى چیست و چیست دهمى؟ به او گفته شد: چیست؟ فرمود: احدى را ننگرد جز این که بگوید او از من بهتر و پرهیزکارتر است.(حضرت امام رضا علیه السلام)

استاد رشاد در تجمع طلاب و روحانیون تهران:

استاد رشاد در تجمع طلاب و روحانیون تهران:

روحانیت در دفاع از حقوق مردم محافظه کاری نمی‌کند

عمامه یک روحانی انقلابی، کفن او است و هم اکنون نیز با وجود همه مشکلات و ناملایمات روحانیت همچنان پای کار مردم و انقلاب است و در دفاع از استقلال همه ارکان کشور حضور جدی دارد و تجمع امروز مؤید همین امر است.

طبق آمار رسمی بنیاد شهید انقلاب اسلامی آمار شهدای_روحانی در قیاس با سایر اقشار، آمار بسیار بالایی است.

همه می دانند که روحانیت نقش اول و اساسی در پیدایش و پیروزی انقلاب اسلامی داشت

بالای 90 درصد طلاب و روحانیون در فقر_اقتصادی به سر می‌برند

ولی آنان با دریافت کمترین خدمات از انقلاب، همچنان آماده ایثار و خدمت به مردم بزرگ ایران هستند و تا پای جان از خواسته‌های به حق مردم دفاع خواهند کرد.

حفظ وحدت از اوجب واجبات است

حفظ وحدت در صورتی تامین می‌شود که توده های مردم و افکار عمومی جامعه شاهد اجرای عدالت از مجموعه قوای سه گانه باشند و ببینند که مسئولان کشور با همه توان پیگیر حل مشکلات اقتصادی هستند.

از قوه‌قضائیه سؤال می‌کنیم آیا در بین همه این اختلاس گران و متخلفان اقتصادی، ده نفر آنان عنوان مفسدفی‌الارض را ندارند؟

پس چرا حکم الهی را برای آنان اجرا نمی کنید؟

شاید بگوئید در فرآیند دادرسی قرار دارد! در حالی که این فرایندها در شرایط عادی است اما الان ما در جنگ_اقتصادی هستیم و در شرایط جنگ قانون و حکم الهی باید بدون تشریفات، اتلاف وقت، با دقت و با سرعت اجراء شود، زیرا مفسد فی الارض بودن اختلاس گران و محتکران محرز است.

احتکار کنندگان پیاده نظام آمریکایی ها هستند

احتکار کنندگان کالاهای اساسی ساختار اقتصادی کشور را به هم ریخته و امنیت روانی جامعه را بر هم می زنند یعنی همان هدفی که دشمنان از تحریم ها دنبال می کنند.

http://hawzahnews.com/detail/News/458369

HawzahNews| خبرگزاری‌حوزه

تاریخ ارسال : شنبه 20 مرداد 1397 21:37 | نویسنده: هادی لطفی پیربستی | چاپ مطلب

(0)

برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام : *
پست الکترونیک : *
وب سایت :

ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد

درباره من

متولد لولمان

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ. وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ. وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ.