• مؤمن، مؤمن واقعى نیست، مگر آن که سه خصلت در او باشد:سنّتى از پروردگارش و سنّتى از پیامبرش و سنّتى از امامش. امّا سنّت پروردگارش، پوشاندن راز خود است،امّا سنّت پیغمبرش، مدارا و نرم رفتارى با مردم است،امّا سنّت امامش، صبر کردن در زمان تنگدستى و پریشان حالى است.(حضرت امام رضا علیه السلام)
  • پنهان کننده کار نیک [پاداشش] برابر هفتاد حسنه است، و آشکارکننده کار بد سرافکنده است، و پنهان کننده کار بد آمرزیده است. (حضرت امام رضا علیه السلام)
  • قل شخص مسلمان تمام نیست، مگر این که ده خصلت را دارا باشد:1ـ از او امید خیر باشد. 2ـ از بدى او در امان باشند. 3ـ خیر اندک دیگرى را بسیار شمارد. 4ـ خیر بسیار خود را اندک شمارد. 5ـ هر چه حاجت از او خواهند دلتنگ نشود. 6ـ در عمر خود از دانش طلبى خسته نشود. 7ـ فقر در راه خدایش از توانگرى محبوبتر باشد. 8ـ خوارى در راه خدایش از عزّت با دشمنش محبوبتر باشد. 9ـ گمنامى را از پرنامى خواهانتر باشد. 10ـ سپس فرمود: دهمى چیست و چیست دهمى؟ به او گفته شد: چیست؟ فرمود: احدى را ننگرد جز این که بگوید او از من بهتر و پرهیزکارتر است.(حضرت امام رضا علیه السلام)

مؤمن نسب کارشناس فضای مجازی:

مؤمن نسب کارشناس فضای مجازی:

آمریکا ۲۱۶ ماده برای کنترل اینترنت داخلی خود تصویب کرده است

بسیاری از کشورها برای استفاده از اینترنت قوانین و محدودیت‌هایی دارند، همین دولت آمریکا طبق آمارهای خود، درآمدش از سایتهای پرنو 13 میلیارد دلار است اما 216 ماده را برای کنترل اینترنت تصویب کرده است.

ما ایرانی‌ها روزی 9 تا 12 ساعت از فضای مجازی استفاده می‌کنیم و گاهی این فضای مجازی است که ما را مصرف می‌کند به جای آنکه ما آن را مصرف کنیم.

این یک فرهنگ بد است که مردم مشکلات محصولات خارجی را تحمل می‌کنند، اما در مورد محصولات ایرانی به دنبال مشکلات آن می‌گردند و لذا این #فرهنگ‌سازی باید اصلاح شود.

شبکه‌هایی چون سروش در شرایط متفاوت از تلگرام و با نیروهای به مراتب کم‌تر از آن ها کار می‌کنند.

زمانیکه رایتل مجوز تماس تصویری را گرفت و حتی تبلیغات آن را شروع کرد، با بیانیه ها و مخالفتها متوقف شد، اما اکنون چه شده که از این بیانیه ها دیگر خبری نیست و کم شده و همه ساکت شده اند.

اکنون عموما اطلاعات جنسی بچه‌ها بیشتر از والدین آنها است، کانالی در تلگرام ۷۰۰ هزار تا عضو با عنوان مشاوره روابط زناشویی بود، و مدیر این کانال  یک پسر ۱۴ سال است.

فضای مجازی به تعبیر مقام معظم رهبری فضای اشغال شده است.

4درصد کاربران اینترنت آمریکایی هستند و همه مراکز قانون گذاری اینترنت هم در آمریکا  است.

باید از مدتها قبل تلگرام فیلتر می‌شد، حداقل فایده آن این بود که 25 میلیون نفر وارد شبکه‌های ایرانی شدند، لذا باید بساط تلگرام و اینستاگرام که اسرائیلی هستند از کشور جمع شود.

به فرموده رهبری، دشمن از طریق فضای مجازی #افکارعمومی را مهندسی می‌کند، ضرری که تلگرام و اینستاگرام دارد، بیشتر از نفع آن است.

فضای مجازی اساسا #مدیریت‌کشور را از دست ما می گیرند، می توانند هروقت دلشان خواست هرجایی از کشور آشوب ایجاد کنند.

با فضای مجازی مخالف نیستیم با فحشا و #فساد درآن مخالفیم؛ پربازدیدترین صفحه‌ها در اینستاگرام صفحات مبتذل هستند.

http://hawzahnews.com/detail/News/455588

HawzahNews  خبرگزاری‌رسمی‌حوزه

تاریخ ارسال : جمعه 22 تیر 1397 16:51 | نویسنده: هادی لطفی پیربستی | چاپ مطلب

(0)

برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام : *
پست الکترونیک : *
وب سایت :

ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد

درباره من

متولد لولمان

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ. وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ. وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ.