• مؤمن، مؤمن واقعى نیست، مگر آن که سه خصلت در او باشد:سنّتى از پروردگارش و سنّتى از پیامبرش و سنّتى از امامش. امّا سنّت پروردگارش، پوشاندن راز خود است،امّا سنّت پیغمبرش، مدارا و نرم رفتارى با مردم است،امّا سنّت امامش، صبر کردن در زمان تنگدستى و پریشان حالى است.(حضرت امام رضا علیه السلام)
  • پنهان کننده کار نیک [پاداشش] برابر هفتاد حسنه است، و آشکارکننده کار بد سرافکنده است، و پنهان کننده کار بد آمرزیده است. (حضرت امام رضا علیه السلام)
  • قل شخص مسلمان تمام نیست، مگر این که ده خصلت را دارا باشد:1ـ از او امید خیر باشد. 2ـ از بدى او در امان باشند. 3ـ خیر اندک دیگرى را بسیار شمارد. 4ـ خیر بسیار خود را اندک شمارد. 5ـ هر چه حاجت از او خواهند دلتنگ نشود. 6ـ در عمر خود از دانش طلبى خسته نشود. 7ـ فقر در راه خدایش از توانگرى محبوبتر باشد. 8ـ خوارى در راه خدایش از عزّت با دشمنش محبوبتر باشد. 9ـ گمنامى را از پرنامى خواهانتر باشد. 10ـ سپس فرمود: دهمى چیست و چیست دهمى؟ به او گفته شد: چیست؟ فرمود: احدى را ننگرد جز این که بگوید او از من بهتر و پرهیزکارتر است.(حضرت امام رضا علیه السلام)

صدای_معلمان

صدای_معلمان

قطع عائله مندی دختران مجرد، یک بی عدالتی صرف بود، این قانون نسنجیده و ناعادلانه تدوین شده و الزام قطع توسط دیوان عدالت خیلی ظالمانه بود.

آقایان مسئول مملکت اجازه هیچ ارتقایی را به خانم ها نمی دهند و هیچ آگاهی از وضعیت مملکت و مشکلات زنان ندارند جرم یک خانم چیست که ازدواج نکرده است؟

اگر وضعیت ازدواج در مملکت بحرانی است به علت نامدیریتی آنهاست. بنده به خاطر پدر و مادر پیرم ازدواج نکرده و نمی توانم ازدواج بکنم. آیا مبلغ پرداختی‌ حق عائله مندی دختران مجرد از مبالغ اختلاس بیشتر است؟

اخبار_فرهنگیان

تاریخ ارسال : سه‌شنبه 22 اسفند 1396 08:23 | نویسنده: هادی لطفی پیربستی | چاپ مطلب

(0)

امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

درباره من

متولد لولمان

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ. وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ. وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ.