• مؤمن، مؤمن واقعى نیست، مگر آن که سه خصلت در او باشد:سنّتى از پروردگارش و سنّتى از پیامبرش و سنّتى از امامش. امّا سنّت پروردگارش، پوشاندن راز خود است،امّا سنّت پیغمبرش، مدارا و نرم رفتارى با مردم است،امّا سنّت امامش، صبر کردن در زمان تنگدستى و پریشان حالى است.(حضرت امام رضا علیه السلام)
  • پنهان کننده کار نیک [پاداشش] برابر هفتاد حسنه است، و آشکارکننده کار بد سرافکنده است، و پنهان کننده کار بد آمرزیده است. (حضرت امام رضا علیه السلام)
  • قل شخص مسلمان تمام نیست، مگر این که ده خصلت را دارا باشد:1ـ از او امید خیر باشد. 2ـ از بدى او در امان باشند. 3ـ خیر اندک دیگرى را بسیار شمارد. 4ـ خیر بسیار خود را اندک شمارد. 5ـ هر چه حاجت از او خواهند دلتنگ نشود. 6ـ در عمر خود از دانش طلبى خسته نشود. 7ـ فقر در راه خدایش از توانگرى محبوبتر باشد. 8ـ خوارى در راه خدایش از عزّت با دشمنش محبوبتر باشد. 9ـ گمنامى را از پرنامى خواهانتر باشد. 10ـ سپس فرمود: دهمى چیست و چیست دهمى؟ به او گفته شد: چیست؟ فرمود: احدى را ننگرد جز این که بگوید او از من بهتر و پرهیزکارتر است.(حضرت امام رضا علیه السلام)

انتقال اقلام مورد نیاز برای زلزله‌زدگان توسط خودروهای ناوگان باری سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری مشهد

انتقال اقلام مورد نیاز برای زلزله‌زدگان توسط خودروهای ناوگان باری سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری مشهد

وحید برکچی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از نقل و انتقال اقلام مورد نیاز برای زلزله‌زدگان استان کرمانشاه، توسط خودروهای ناوگان باری سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد خبر داد.

در همین راستا تعدادی از اقلام مورد نیاز از روز گذشته با همکاری مدیریت بحران شهرداری و هلال احمر توسط خودروهای باری به ظرفیت ۵۰ دستگاه خودرو نقل و انتقال یافت.

این اقدام با هماهنگی شرکت‌های تحت پوشش سازمان مدیریت حمل و نقل بار و حومه شهری مشهد صورت گرفته است.

آخرین اخبار مشهد در شهرآرانیوز

تاریخ ارسال : چهارشنبه 24 آبان 1396 10:32 | نویسنده: هادی لطفی پیربستی | چاپ مطلب

(0)

امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

درباره من

متولد لولمان

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ. وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ. وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ.